Tato poptávka již byla ukončena.
Nahrává se mapa.

Poptávka
Půdní nástavba

Stav
Ukončena
Zveřejněna
27.08.2011
Poptávající
PSČ
32600 (Plzeň)
Popis zadání

Rozšíření půdní vestavby . Stávající stav = sedlová střechy c.6,8x8 m s plochou střechou navazující u pozednice po obou stranách tj. 2x5x1,1m. V přední části střechy dojde k výstavbě pultového vykýře . Obvodová stěna bude nadezděna a bude do ní umístěno okno.(š.5m , výška 2,3 m.Stěna bude pórobetobnová a bude zateplena kontaktním zateplovacím systémem.V zadní části střechy je umístěna terasa přístupná stávajícím vykýřem,Ten bude rozšířen.Stávající prvky dřevěného krovu s vrcholovou vaznicí v místech kde nejsou prováděny úpravy zůstanou zachovány. V místě rozšířeného vstupu na terasu dojde k vyjmutí jedné krokve a krajní krokve kolem vikýře budou zdvojeny při zachování současného profilu krokve 100/140.Sedlové zastřešení výstupu bude provedeno z profilů 80x120. V druhé části krovu dojde k sejmutí části krytiny i krokví.Na této ploché části střechy již nebudou pužity latě ale půdní bednění.Boční stěny nad střešní rovinou budou provedeny jako sendvičové s dřevěnou nosnou kostrou.

Poptám a) provedení zednických prací a tesařeských prací , tj. nadezdění obvodové stěny , úpravy krovu + provedení zateplení nově vzniklé fasády , nebo b) pouze zednické práce.

Termín září až prosinec tohoto roku.

Související témata:
pohled1
pohled2
pudorys_podkrovi
rez
Počet nabídek: 5
Veřejná diskuze
Otázky a odpovědi k poptávce. O novém příspěvku bude e-mailem informován poptávající a všichni, kteří poslali nabídku.
Ukončuji poptávku, protože: ani jeden z vybraných dodavatelů nebyl schopen domluvit jedinou schůzku .... nakonec jsem vybral jinde. Váš portál v budoucnu nejspíš už nevyužiji.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace