Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Kuchyňská linka do netypického prostoru

Stav
Ukončena
Zveřejněna
01.07.2016
Poptávající
PSČ
14000 (Praha)
Popis zadání

Hledám šikovného a spolehlivého truhláře na zhotovení kuchyňské linky do malé, ale netypické místnosti v půdním bytě. Představu jak by kuchyňská linka měla vypadat mám, ale ráda si nechám poradit.

V případě spokojenosti je možnost spolupráci rozšířit o vestavěné skříně do dalších pokojů.

IMG_6633
IMG_6634_(1)
Počet nabídek: 4
Veřejná diskuze
Otázky a odpovědi k poptávce. O novém příspěvku bude e-mailem informován poptávající a všichni, kteří poslali nabídku.
Dadtečné info: Odtok vody je pod schody, takže myčka jinam dát nejde. Mezi schody a zdí je 118, a schody jsou ještě dostatečně vysoko, takže i v této části může být kuch.linka (ale jenom spodní část). Odsávač par nemá vstup do komína, takže ten nemá určené místo. Lednice (pro tu ještě nemám vymyšlené místo) i mikrovlnná trouba bude zvlášť.

Ráda bych místo na soklíku začlenila do kuchyně. Určitě tam musí být odkládací deska, ale část by bylo asi potřeba využít na úložný prostor. Dále od trámu ke zdi je prázdný prostor - to bych asi potřebovala s někým prodiskutovat, zda se to dá nějak využít.

Má představa je kuchyně bílá, matná, s dřevěnou kuch.deskou. Nejsem moc zastánce otevřených poliček, takže bych uvítala uzavřené skříňky. Za kuch. linkou budou kachličky. Posílám v příloze dva obrázky (jenom pro představu). Samozřejmě si ale ráda nechám poradit.
Ukončuji poptávku, protože: z realizace sešlo.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.