Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Obkladačské práce koupelna + toaleta

Stav
Ukončena
Aktualizována
29.06.2016
Poptávající
PSČ
19000 (Praha)
Popis zadání

Dobrý den,
sháním řemeslníka/obkladače, který by mi mohl obložit 2 malé místnosti - koupelnu a toaletu, včetně podlahy. Potřebovala bych sundat ten stávající obklad (včetně dlažby) a nahradit jej novým (včetně nové dlažby).
Jsme v nájemním bytě, takže do architektoniky zasahovat nemohu a jednalo by se tedy pouze o osekání původního obkladu a obložení novým. Koupelna má rozměry cca 180 x 160cm (obložená do výšky cca 2m, to nutno přibližně zachovat), toaleta 80cm x 100cm (obložená do výšky cca 140cm).
Vzhledem k tomu, že se jedná o starší koupelnu, ve které již je vana i umyvadlo (prostřednictvím umyvadlové skříňky, není připevněné ke zdi) nainstalované, upřímně nevím zda to práci nějak komplikuje, zda by byl zapotřebí i instalatér apod. Podrobnosti bychom tedy domluvili poté již osobně.
Nový obklad budu financovat sama, nicméně majitel bytu by i tak po mně chtěl vědět výslednou kalkulaci ceny a rozsah nutných prací, za předběžný odhad po osobní domluvě bych tedy byla velmi ráda.
Děkuji za případné nabídky a jsem s pozdravem.

Očekávaná cena
350-450kč/m2
IMG_8344
IMG_8345
Počet nabídek: 1
Veřejná diskuze
Otázky a odpovědi k poptávce. O novém příspěvku bude e-mailem informován poptávající a všichni, kteří poslali nabídku.
Ukončuji poptávku, protože: realizace nebyla vlastníkem bytu schválena
Zajímavé reference
Obkladačské práce kuchyně
Obkladačské práce kuchyně
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.