Přihlásit se
·
Přidat svou firmu
·
·
Zadat poptávku
Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Přípojka kanalizace s protlakem

Stav
Ukončena
Aktualizována
11.10.2017
Poptávající
PSČ
66447 (Střelice u Brna, okr. Brno-venkov)
Popis zadání

Kanalizační přípojka rodiného domu ve Střelicích u Brna. Rozvody v domě v pořádku až do sklepa (plast), ze sklepa v současnosti přípojka na septik (litina). Septik by měl být nahrazen přípojkou do veřejné kanalizace. Dokumentace k původnímu septiku není (stáří domu cca 35-40 let - kostka).
Kanalizační přípojka (není závazné) dle mých představ povede od centrálního plastového svodu v dome cca 3,5 m podlahou, potom cca 2,5m v neizolovaném sklepě (vzduchem podél zdi) pod garáží (3m). Následně bych ze svého hlediska považoval za ideální protlak v délce cca 14m končící v připojovací šachtě (ze 14m protlaku jsou cca 3m pod garáží a 11m pod zámkovou dlažbou s betonovým podložím). Původní připojovací šachta byla zrušena vedením pitné vody, proto bude v její blízkosti nutné vytvořit novou s napojením na původní šachtu. Odtok z původní šachty by neměl být poškozen. Sklep pod garáží do/ze kterého bude protlak má rozměry cca 3x3m na výšku 170 cm, vstup otvorem 90x60cm v podlaze garáže. Nová šachta stejně jako celé vedení bude pouze na mém pozemku. Litinové víko původní šachty je zachováno v mém vlastnictví.
Celou přípojku včetně zemích prací požaduji provést dodavatelským způsobem (na klíč).
Termín realizace a délku realizace nabídněte sami stejně jako cenu. Děkuji za nabídky.

Kanalizace
Počet nabídek: 0
Zajímavé reference
Výkopové práce
Výkopové práce

Potřebujete poradit?

info@nejzona.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.