Tato poptávka již byla ukončena.

Poptávka
Jídelní kout: rohová skříň + poličky s LED páskama + drobné zednické úpravy

Stav
Ukončena
Aktualizována
11.10.2017
Poptávající
PSČ
15500 (Praha)
Popis zadání

Do jídelního koutu potřebujeme rohovou skříň (pro ukládání hrnců, méně používaných spotřebičů, potravin typu mouka apod...). Skříň by měla být od stropu k podlaze a být rozdělena na horní a dolní část pomocí otevřené poličky bez dvířek, kde výhledově bude terárium (není součástí poptávky).
Na skříň bychom chtěli navázat dvě poličky (čistě jen desky), které budou osvětleny LED páskama (momentálně kouká drát ze zdi, je nutné napojit a drát zasekat do zdi).

Velikost rohu, kterou má skříň zabírat, je přibližně 65cm x 65cm. Obě poličky budou mít přibližně 1m. Přesný rozměr nutno zaměřit individuálně. Materiál je nám jedno, masiv opravdu není potřeba, barva bílá, ideálně matná.

Na místě budoucí skříně je momentálně zásuvka, kterou bychom chtěli zachovat a přesunout na bok skříně + zavést ještě jednu zásuvku navíc na záda skříně kvůli budoucímu teráriu.

Součástí je i přesun osvětlení nad jídelním stolem a zasekání drátu do stropu.

Termín není směrodatný, ale v horizontu 2 měsíců bychom to rádi zvládli.

Rozpočet neuvádím, jelikož hledám rozumný poměr mezi cenou a kvalitou. Nikoliv člověka, který se za všech okolností snaží vejít do mnou zadaného rozpočtu.

Orientační vizualizace
Počet nabídek: 0
Zajímavé reference
Vybavení rodinného domu
Vybavení rodinného domu
Dům&Zahrada.cz
Strašný vichr z hor
Strašný vichr z hor

Potřebujete poradit?

info@nejzona.cz
od 9:00 do 17:30
Momentálně nejsme na telefonu.

Zkuste nám napsat e-mail, nebo zavolat později. Poptávky vyřizujeme i mimo běžnou pracovní dobu a o víkendech.

Kontakty provozovatele
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.