Tato poptávka již byla ukončena.
Nahrává se mapa.

Poptávka
Malba akrylem na zaluzie v detskem pokoji

Stav
Ukončena
Zveřejněna
27.01.2014
Poptávající
PSČ
19000 (Praha)
Popis zadání

Dobry den,

poptavame pomalovani hlinikovych zaluzii v detskem pokoji detskym motivem.

Predstava je, ze na balkonovych dverich tj. rozmer zaluziemi zastinene plochy 0,8 x 2,2m, bude namalovane more s ostrovem na kterem bude majak a kolem nej letajici ptaci, na vedlejsim okne tj.plose 1,8 x 2,2m, bude v dolni casti navazovat modre more a na nem barevna plachetnice, ve vzduchu opet ptaci a slunce.

Jak presne by malba vypadala bychom si dopredu odsouhlasili na papire a pak by se obraz prenesl na zatazene zaluzie vyse uvedenych rozmeru. Dle doporuceni by malba akrylovymi barvami mela na zaluzii jit - vzhledem k tomu, ze se jedna o detsky pokoj musi byt barvy zcela zdravotne nezavadne a nemely by jut lehce sloupnout.

Realizace ihned, misto realizace Praha 9 Hrdlorezy, PSC 19000.

Pripadne dotazy zodpovim pres email.

Dekuji, Svoboda

DSC01179
DSC01180
DSC01183
Počet nabídek: 4
Veřejná diskuze
Otázky a odpovědi k poptávce. O novém příspěvku bude e-mailem informován poptávající a všichni, kteří poslali nabídku.
Ukončuji poptávku, protože: Dekujeme za nabidky, nicmene vzhledem ke komplikovanosti a tedy i financni narocnosti pozadovaneho reseni zakazku rusime a budeme resit jinak. dekuji, svoboda
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.