Tato poptávka již byla ukončena.
Nahrává se mapa.

Poptávka
Elektrikáře

Stav
Ukončena
Zveřejněna
05.03.2014
Poptávající
PSČ
25210 (Mníšek pod Brdy, okr. Praha-západ)
Popis zadání

V dřevěné jednopodlažní chatě 6 x 4 m provést nové rozvody, zvýšit příkon jističe. Stávající rozvod je v trubkách, jistič 1x20A, 2 zásuvky, 3 světla.
V novém rozvodu by byly 4 zásuvky z nichž nově jedna ve sklípku a jedna v předsíni pro ohřívač vody ostatní stávající, 5 světel, nově jedno ve sklípku a jedno na půdě ostatní stávající a jistič 1x25A.

Očekávaná doba realizace
kdykoliv
Související témata:
SAM_2465
SAM_2466
SAM_2467
SAM_2615
Počet nabídek: 5
Veřejná diskuze
Otázky a odpovědi k poptávce. O novém příspěvku bude e-mailem informován poptávající a všichni, kteří poslali nabídku.
Dobrý den, omlouvám se, ale ještě nemám potvrzeno od ČEZu zvýšení hodnoty jističe.Jakmile to budu mít, ozvu se.
Děkuji Tomšíková
Poptávající nám zaslala tuto zprávu:

Dobrý den, podmínky Čezu jsou pro nás dost nepříjemné - jsme v jednání a zvažujeme, zda či jak za těchto okolností akci uskutečnit.
Děkuji za trpělivost, zpočátku vše vypadalo jednodušeji.
Tomšíková
Ukončuji poptávku, protože: Dobrý den, teď přišla konečně uspokojivá odpověď z ČEZu, ale nemůžeme se této záležitosti teď věnovat, proto jsme chtěli vyřídit vše najaře. Je mi to trapné, že to tak dlouho trvá, nečekali jsme to. Předběžně v srpnu na tom zas zapracujeme. I zadání budeme muset upřesnit.
Obnovení poptávky. Důvodem obnovení poptávky je kladné ukončení jednání s ČEZem. Zadání odpovídá zaslanému plánku v příloze: Nový přívod bude třífázový, 8 zásuvek a 5 světel, jistič 3x25A.
Děkuji Tomšíková
Ukončuji poptávku, protože: Dobrý den, ze tří nabídek, které byly v užším výběru mi na každé něco vadilo a než jsem je začala upřesňovat nabídl se elektrikář, který pracoval u sousedů, s nabídkou zcela ideální. Přesto moc děkuji, nebýt této náhody, jistě bych si vybrala.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.