Tato poptávka již byla ukončena.
Nahrává se mapa.

Poptávka
Dřevostavbu na klíč

Stav
Ukončena
Zveřejněna
07.03.2014
Poptávající
PSČ
25722 (Čerčany, okr. Benešov)
Popis zadání

Chtěli bychom postavit malý, přízemní, jednoduchý bungalov 3+kk na klíč v co nejkratším časovém úseku. Na svažitém pozemku (cca 8 %) stojí v současné době panelová chata z roku 1960, kterou potřebujeme zbourat a na stejném půdorysu postavit zmíněný bungalov. Nevíme v jakém stavu je stávající základová deska - tedy jestli ji bude možné použít pro novou stavbu - jestli je možné udělat nějaký statický průzkum ...??? Samozřejmě se asi uvidí až po demolici stávající stavby, ale je chceme znát možnosti. Rozměry cca 8x10m. Prosím o předběžnou hrubou cenovou nabídku - i se zákl.deskou a případné technické možnosti v případě použitelnosti stávající. Demolici bychom si event. zajistili.

Očekávaná doba realizace
do 2 měsíců
Související témata:
Počet nabídek: 6
Veřejná diskuze
Otázky a odpovědi k poptávce. O novém příspěvku bude e-mailem informován poptávající a všichni, kteří poslali nabídku.
Dobrý den, pro získání relevantních nabídek by bylo vhodné poptávku blíže specifikovat, připojit projekt atp. Dokumenty můžete také poslat na info@nejremeslnici.cz a my je do poptávky vložíme.
Ukončuji poptávku, protože: z realizace sešlo.
Zajímavé reference
Postavení dřevěné terasy
Postavení dřevěné terasy
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (zpracované i pomocí služeb třetích stran). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.