UsnadněníStačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Geologické práce

Činnost > Geologické práce
Firmy s hodnocením od zákazníků
hvezda

Vybrané reference konkrétních zakázek

Téma: Geologické práce

Kategorie: Geologické práce

Geologické práce

Základy pro přístřešek a úprava vjezdu na pozemek

Základová deska

68

vhodných firem v ČR

registrovaných na tomto portálu.

změnit polohucelá ČR

Nahrává se mapa.

Dobré reference na téma Geologické práce pro inspiraci

V kategorii Geologické práce máme 6 referencí = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

GEOLOGICKÉ PRÁCE

Prosím o nabídku jednotlivých prací: 1)inženýrskogeologický průzkum pro zkládání staveb 2)hydrogeologický průzkum na odvádění srážkové vody 3)měření radonu dobrý den, bohužel neznám bližší údaje (zda-li se jedná o rodinný dům, halu, bytový komplex,... ) a tak nemohu danou nabídku...

Paní dragounová odvedla velmi kvalitní práci, která byla realizována ve velmi krátkém termínu. při realizaci zakázky jsme neustále komunikovali a vyřešili jsme společně všechny požadavky. cena za...

Geodetické zaměření, geologický a radonový průzkum

Pro zajištění podkladů pro projekt rd poptávám tyto služby: 1/ geodetické zaměření pozemku - polohopis, výškopis 2/ inženýrsko-geologický průzkum 3/ radonový průzkum lokalita: drahelčice (praha západ) velikost parcely 762 m2, rovinatý pozemek v zástavbě rd prosím.

Spolehlivý dodavatel, vše proběhlo rychle a kvalitně. mohu jen doporučit.

Vrtana studna cca 30m + projekt ČOV

…projekty, posudky, geologické a vrtné práce. Nabízíme Vám naše komplexní služby od vyhledání vhodného umístění budoucího zdroje vody a konzultaci u Vás na lokalitě, přes zpracování projektové dokumentace a vlastní realizaci studn až po kolaudaci. Pro zpracování...

S realizací studny jsme spokojen.
Další 3 reference

Jak se poptává Geologické práce?

Náš portál pomáhá plnit vaše sny o bydlení. Inspirujte se ukázkami poptávek:

149m2 ZD v Raděticích u Bechyně

…řešení: Základové konstrukce: V místě stavby bude stržena zemina v tl. 30cm a ta bude později využita ke konečným terénním úpravám okolo stavby. Část výkopové zeminy bude využita pro zásyp pod podkladní betonovu desku, zbylá část bude odvezena. Výkopové práce budou prováděny...

Geologický a radonový průzkum

Pro zajištění podkladů pro projekt rd sháním tyto služby: 1/ inženýrsko-geologický průzkum 2/ stanovení radonového indexu pozemku pro stavební povolení lokalita: dubenec (královehradecký kraj) velikost parcely 894 m2, rovinatý pozemek v zástavbě rd, is na hranici pozemku, rohový pozemek.

Hydrogeologický a geologický průzkum a měření Radonu

Hledáme erudovanou osobu,která nám pro výstavbu rd vypracuje hydrogeologický a geologický průzkum. potřebujeme i měření radonu. nabídky prosím na email. obec skřipel.

Průzkumný vrt

Realizaci průzkumného vrtu před vydáním stavebního povolení, dle kvality vody přeměna na studnu prosím o cenovou nabídku, návrhu spolupráce, časový harmonogram prací pozemek je rovinatý, dobře přístupný, v zastavěné oblasti, bez zvláštních nároků.
Další 4 poptávky
Co potřebujete vyřešit? Např. Rekonstrukce střechy…
-

Nová poptávka

Předmět zadání*
Popis zadání*
PSČ zakázky*
Telefon*
Telefon je třeba pro ověření poptávky. Nebude zveřejněn.
*
Vložit přílohy Vložit přílohy více souborů označíte pomocí Shift nebo Ctrl + kliknutí

Max 25 příloh.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou: *

NEZÁVAZNÁ
A ZDARMA

Další informace

602 364 192

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám v
po-pá 9-16h.

Poptávka není závazná, nemusíte si žádnou z nabídek vybrat. A nic u nás neplatíte. Jediné, co od vás očekáváme je komunikace s námi o stavu poptávky.

Snažíme pro vás sehnat ty nejlepší nabídky a abychom společně uspěli, potřebujeme vědět, zda chcete další nabídky, nebo zda a koho jste si již vybrali. Není to nic složitého, stačí jedním kliknutím odpovídat na občasné dotazy mailem.

Těšíme se na spolupráci.

Časté otázky:

Které firmy dostanou můj kontakt? Jsou mé kontakty vidět veřejně?

Váš telefon ani e-mail nezveřejňujeme. Ani firmy jej s vaší poptávkou nedostanou, abyste měli kontrolu, kdo se s vámi může spojit. Od firem dostanete nabídku a pokud vás zaujme, jedním kliknutím si s firmou kontakty vyměníte a můžete se domluvit dál např. telefonicky nebo mailem.

Jak budu dostávat nabídky a za jak dlouho přijdou?

Nabídky vám přijdou mailem. Většinou dostanete první nabídku do 48 hodin, často však dorazí již během 24 hodin (v prac. dny). Pokud potřebujete něco urgentně, uveďte to prosím v popisu poptávky.

Co bude s poptávkou po zadání?

Poptávka bude schválena naším administrátorem. Pokud bude něco potřeba, bude vás kontaktovat. Schvalování probíhá v pracovní dny, o víkendu prosíme o strpení.

Proč nevidím schválenou poptávku na hlavní stránce mezi poptávkami?

Po schválení oslovujeme firmy postupně podle hodnocení. Chceme, abyste dostali především nabídky od vybraných firem, které jsou adresně osloveny, ne od firem, které právě přijdou na náš web.

K čemu jsou dobré přílohy?

K přiložení plánů (např. u staveb a rekonstrukcí), náčrtů představ (např. u nábytku), fotek stávajícího stavu (např. foto poškozené střechy) nebo příkladů cílového stavu (jaký zahradní altán si představujete). Čím je zadání konkrétnější, tím konkrétnější jsou i nabídky. Ušetří vám to čas při komunikaci s firmami a zvýší jejich zájem o danou zakázku.