UsnadněníStačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Plynovod

Profese > Plynař > Rozvod plynu > Plynovod
Firmy s hodnocením od zákazníků
hvezda

Vybrané reference konkrétních zakázek

Téma: Plynovod

Kategorie: Plynovod

STL plynovod a přípojka

ikona dodavatele Dodavatel: 1 reference

Novy rozvodu plynu 10m

ikona dodavatele Dodavatel: 92 referencí
123

vhodných firem v ČR

registrovaných na tomto portálu.

změnit polohucelá ČR

Nahrává se mapa.

Dobré reference na téma Plynovod pro inspiraci

V kategorii Plynovod máme zhruba 20 referencí = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

částečná rekonstrukce domovního plynovodu

částečná rekonstrukce domovního <em>plynovodu</em>
=== celková dohoda rekonstrukce domovního plynovodu s cílem nezbytné modernizace a odstranění akutních revizních závad. kopie revizní zprávy je v příloze. jedná se o bytový dům o dvou vchodech (vždy pro 3 nadzemní podlaží). stáří plynovodu je z doby plynofikace v 80. letech,...

Naše objednávka rekonstrukce plynovodu na bytovém domě byla havarijní a také poněkud větší (v řádu 100 tis. kč). objednávka byla provedena v pořádku a bez závad. oceňuji velmi dobré jednání s...

Plynovod

Provedení rekonstrukci plynovodu v rd: říznutí staré a položení nové trubky plynovodu od místa vstupu plynovodu do domu ke kotli - cca 13 m, přemístění plynoměru, odbočka plynovodu k varné desce cca 1 m, připojení kotle, zapojeni varné desky, provedení...

Práce byla provedena kvalitně. nebyl problém se domluvit na vhodném termínu. cena práce odpovídala předložené nabídce. za nas můžeme jen doporučit.

Rekonstrukce kuchyně

Rekonstrukce kuchyně
Nové hrubé rozvody vodovodu, kanalizace a plynovodu s napojením na stávající rozvody v suterénu domu. vedeno k nové kuchyňské lince. montáž podlahového topení pro suchou výstavbu.

Jednání pana vlčka je naprosto profesionální. je přesný, precizní, rychlý a vše po sobě uklidí. na čem jsme se před i v průběhu rekonstrukce domluvili, vždy do puntíku splnil. je s ním...
Další 3 reference

Jak se poptává Plynovod?

Náš portál pomáhá plnit vaše sny o bydlení. Inspirujte se ukázkami poptávek:

Vymena venkovniho plynovodu 5m

Vymena venkovniho <em>plynovodu</em> 5m
Výměna starého ocelový plynovodu od hranice pozemku (plynoměr) do domu, cca 5 metrů kvůli výstavbě parkoviště (dát do plastu a umístit níže). plus natáhnout druhý plynovod pro plánovanou přístavbu - cca 10m.

Opravy plynovodu dle revizní zprávy

Poptáváme opravy plynovodu dle přiložené technické zprávy. z doporučených oprav předpokládáme pouze výměnu kohoutů před plynoměry a pod stoupacím vedením za kulové. výměna kohoutů uvnitř bytu za plynoměrem možná dle individuální domluvy s nájemníky (hradí si nájemník sám, dle nařízení...

Rekonstrukce koupelny cca 5,5 m2 a WC cca 1,5 m2, v koupelně hliněné omítky

Rekonstrukce koupelny cca  5,5 m2 a WC cca 1,5 m2, v koupelně hliněné omítky
…vlhká mapa, pravděpodobně je v tom místě poškozený vnitřek komínu a je třeba ho opravit) - přesun polohy karmy do mírně jiné pozice – adekvátně k tomu úprava plynovodu - SDK podhled s bodovým nebo jiným osvětlením (LED) - v koupelně “hliněné“ omítky typu Tadelakt, Marmorino...

Domovní přípojka NTL plynovodu

Domovní přípojka NTL <em>plynovodu</em>
Jedna se o rozvody plynu v dome,připojení kotle a přivedení plynu z hupu + revize.
Další 4 poptávky
Co potřebujete vyřešit? Např. Rekonstrukce střechy…
-

Nová poptávka

Předmět zadání*
Popis zadání*
PSČ zakázky*
Telefon*
Telefon je třeba pro ověření poptávky. Nebude zveřejněn.
*
Vložit přílohy Vložit přílohy více souborů označíte pomocí Shift nebo Ctrl + kliknutí

Max 25 příloh.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou: *

NEZÁVAZNÁ
A ZDARMA

Další informace

602 364 192

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám v
po-pá 9-16h.

Poptávka není závazná, nemusíte si žádnou z nabídek vybrat. A nic u nás neplatíte. Jediné, co od vás očekáváme je komunikace s námi o stavu poptávky.

Snažíme pro vás sehnat ty nejlepší nabídky a abychom společně uspěli, potřebujeme vědět, zda chcete další nabídky, nebo zda a koho jste si již vybrali. Není to nic složitého, stačí jedním kliknutím odpovídat na občasné dotazy mailem.

Těšíme se na spolupráci.

Časté otázky:

Které firmy dostanou můj kontakt? Jsou mé kontakty vidět veřejně?

Váš telefon ani e-mail nezveřejňujeme. Ani firmy jej s vaší poptávkou nedostanou, abyste měli kontrolu, kdo se s vámi může spojit. Od firem dostanete nabídku a pokud vás zaujme, jedním kliknutím si s firmou kontakty vyměníte a můžete se domluvit dál např. telefonicky nebo mailem.

Jak budu dostávat nabídky a za jak dlouho přijdou?

Nabídky vám přijdou mailem. Většinou dostanete první nabídku do 48 hodin, často však dorazí již během 24 hodin (v prac. dny). Pokud potřebujete něco urgentně, uveďte to prosím v popisu poptávky.

Co bude s poptávkou po zadání?

Poptávka bude schválena naším administrátorem. Pokud bude něco potřeba, bude vás kontaktovat. Schvalování probíhá v pracovní dny, o víkendu prosíme o strpení.

Proč nevidím schválenou poptávku na hlavní stránce mezi poptávkami?

Po schválení oslovujeme firmy postupně podle hodnocení. Chceme, abyste dostali především nabídky od vybraných firem, které jsou adresně osloveny, ne od firem, které právě přijdou na náš web.

K čemu jsou dobré přílohy?

K přiložení plánů (např. u staveb a rekonstrukcí), náčrtů představ (např. u nábytku), fotek stávajícího stavu (např. foto poškozené střechy) nebo příkladů cílového stavu (jaký zahradní altán si představujete). Čím je zadání konkrétnější, tím konkrétnější jsou i nabídky. Ušetří vám to čas při komunikaci s firmami a zvýší jejich zájem o danou zakázku.