Usetreno logo
Financování přímo
na míru vašemu projektu
Pomůžeme vám proměnit sny ve skutečnost.
Zjistit více

Vybrali jste vhodného řemeslníka? My vám pomůžeme sehnat peníze, kterými ho zaplatíte.

Předpokládaná výše vaší splátky1 093 Kč / měsíc *

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 100 000 Kč, se splatností 45 měsíců a roční pevnou zápůjční úrokovou sazbou 3,99 % p.a. má měsíční splátku 2 400 Kč. Poplatek za zpracování úvěru: 2 000 Kč. Poplatek za vedení: 0 Kč. RPSN je 5,18 % a celková částka splatná spotřebitelem 107 990 Kč. Pojištění není povinné a platby na pojistné nejsou v RPSN zahrnuty.

Usnadnění Stačí povolit zaměření polohy a získáte výsledky z okolí

Hřebenáče

Z KATEGORIÍ > Hřebenáče
Firmy s hodnocením od zákazníků
hvezda

Vybrané reference konkrétních zakázek

Téma: Hřebenáče

Kategorie: Hřebenáče

Oprava omazání hřebenáčů

ikona dodavatele Dodavatel: 1 reference

Kácení smrku v blízkosti roubené chalupy

ikona dodavatele Dodavatel: 35 referencí

Vyčištění střechy, žlabů a svodů

ikona dodavatele Dodavatel: 31 referencí

Vymena stresni krytiny na RD

ikona dodavatele Dodavatel: 19 referencí

Nová střecha (materiál vlastní)

ikona dodavatele Dodavatel: 7 referencí

Zahradní pergola

ikona dodavatele Dodavatel: 40 referencí

Oprava poškozené střechy

ikona dodavatele Dodavatel: 2 reference

Výměna krytiny na střeše

ikona dodavatele Dodavatel: 34 referencí

Rekonstrukce střechy na rodinném domě

ikona dodavatele Dodavatel: 34 referencí

Oprava a dokončení střechy - pokrytí + klempířina

ikona dodavatele Dodavatel: 1 reference
4

vhodných firem v ČR

registrovaných na tomto portálu.

změnit polohu celá ČR

Nahrává se mapa.
ikona pin Zadáním PSČ zjistíte, kolik firem
je ve vašem dosahu.
Loaderlite

Dobré reference na téma Hřebenáče pro inspiraci

V kategorii Hřebenáče máme 3 reference = víme, jaká firma z vašeho okolí je dobrá.

Oprava omazání hřebenáčů

Oprava omazání <em>hřebenáčů</em>
Oprava omazání hřebenáčů, betonová krytina, přímý hřeben bez zalomení, délka cca 16m. přístup na střechu ze země. dobrý den měl bych zájem o vaši zakázku. cenu bych upřesnil po osobní prohlídce.

Vše na jedničku.

Oprava a dokončení střechy - pokrytí + klempířina

Oprava a dokončení střechy - pokrytí + klempířina
…a nebude se dát při opravě použít. K dnešnímu dni jsou dokončeny pokrývačské práce - dokrytí šindele, hřebenáče včetně montáže úchytek na hromosvod a prostupu na anténu. Další práce budou prováděny průběžně, tak jak to počasí, finanční stránka a časové možnosti nového dodavatele...

Práce jsou prováděny velmi pečlivě, vše je vyměřeno pomocí provázku a následně upevněno. termín odpovídá potřebnému času na provedení oprav a dokončení, nejsme ovšem jediní, kdo zadal zakázku panu...

Nová střecha (materiál vlastní)

Nová střecha (materiál vlastní)
…dodavatelem po vyměření na místě: 3073 betonových tašek Danubia (deset do metru), 132 hřebenáčů, 1 600 bm latí 6x4, 52 m bm latí 3x5, plus příslušná metráž okapů a svodů. Na severní a západní straně taška žíhelka na maltě, v dezolátním stavu, na jižní a východní straně původní...

Dohodnutý termín byl dodržen v maximální možné míře, kterou dovolily okolnosti - navdzory úvodní nepřízni počasí (v souhrnu přes deset dnů deštů) nepřišel vniveč žádný den, kdy bylo možné pracovat...

Opravit eternitové hřebenáč

Na střeše mi po zimě upadly hřebenáče z eternitu, které jsou připevněny železným páskem dobrý den, provádíme pokrývačské práce. můžeme se domluvit na opravě hřebenáčů. máte náhradní hřebenáče? můžete poslat foto poškozené střechy. s pozdravem pavel vrzal.
Ano, byl jsem spokojen termín i cena byla dodržena dobrá ne vše v pořádku ne.

Přidělání hřebenáčů na střechu

Nedávno jsme koupil menší chatku z roku 1992. potřebuji do opravit střechu a konkrétně se jedná o hřebenáče na vrchol střechy. momentálně je to bez toho a občas mírně zatéká. střecha je z eternitových tašek. je pro mě důležité aby tašky nepopraskaly. nemám ten správný žebřík.

S realizací zakázky jsme maximálně spokojený. byl mi i nabídnut dřívější termín a hlavně o víkendu, nemusel jsem si brát dovolenou. komunikace byla skvělá. hřebenáč vypadá krásně a drží. určitě...

Zahradní pergola

Zahradní pergola
…nebo mřížek ( materiál dřevo smrk ) - sloupky 12x12 cm, krokve 10x12 cm, kleštiny 6x12 cm - plné pobití střechy - palubky smrk tl. 15 mm, š. 121 mm - montáž střešního pláště - střešní latě 4x6 cm, taška Bramac Montero rubínově červená včetně okrajových tašek a hřebenáčů -...

Vše perfektní, provedeno v dohodnutém termínu i ceně.

Natření střechy

Natření střechy
Zadání: střecha 65m2, zde chci mechanické očištění od mechu a nečistot, penetrace celé krytiny, a následné nátěry barvou přímo na eternitové šablony. rozsah provedených prací: mechanické čištění eternitové střechy, čištění střešní krytiny tlakovou vodou, penetrační nátěr eternitových...

Byli jsme spokojeni, vše ok, pana polišenského doporučuji.
Další 3 reference

Jak se poptává Hřebenáče?

Náš portál pomáhá plnit vaše sny o bydlení. Inspirujte se ukázkami poptávek:

Oprava střechy - hřebenáče

Oprava střechy - <em>hřebenáče</em>
Poptávám opravu střechy instalací spadaných hřebenáčů (cca 25 - 30 ks.). nějaké hřebenáče mám, nejsem si však jistý, že všechny co budou třeba. místo - kralupy n. vlt.

Oprava střechy - čistění a přeložení hřebenáčů (cca 4x8m)

Oprava střechy - čistění a přeložení <em>hřebenáčů</em> (cca 4x8m)
Rád bych poptal opravu stávající střechy. jednalo by se o sundání stávajících hřebenáčů, podbití novou latí, jejich očištění (o původně použitou maltu) a následné znovupoužití s přidrátováním. současně by se pod hřebenáče vložil kartáč. jedná se cca o 4x8m.

Oprava střechy - hřebenáče

Oprava střechy - <em>hřebenáče</em>
Poptávám opravu eternitove střechy - poškozené/chybějící hřebenáče. na střechu není přístup z půdy, pouze z žebříku, který nemám k dispozici. prosím o orientační cenovou nabídku a termín realizace. děkuji tom ducheček.

Oprava střechy - výměna izolace pod hřebenáči

Zadání: demontáž hřebenáčů, výměna térové izolace, která je rozpadlá a následné osazení původními hřebenáči. střecha: dvoupatrový rodinný dům, z roku 1998. klasická šikmá střecha se sklonem 30 stupňů, odhadovaná délka nároží je 80 metrů. v příloze je výkres střechy....

Výměnu hřebenáčů KM Beta

Potřebuji vyměnit nebo opravit hrebenáče ,které jsou podmazané a vypadává malta za hřebenáče bez malty připevněné na lať.

Oprava omazání hřebenáčů

Oprava omazání hřebenáčů neglazované betonové krytiny. rovný hřeben cca 20 m. přístup na na sřechu žebříkem, sklon střechy 45°, okap jedné strany cca 1m nad terénem. termín: podzim 2016.

Oprava / vyspravení střechy Bojanovice-Rabí

Oprava / vyspravení střechy Bojanovice-Rabí
Poptáváme řemeslníky / firmu na vyspravení střechy na stodole a části obytné budovy. vlivem větrných poryvů ze střech odletěly tašky a hřebenáče. náhradní máme. možná bude potřeba vyměnit i některé latě. kdykoliv odteď do konce léta, ale samozřejmě čím dříve tím lépe.

Výměna střešní krytiny

Rodinný domek cca 170 m2 střechy, původní krytina eternitové šablony, polovalby s úžlabím délky cca 2x6 bm, potřeba 59 ks polovičních tašek, 28 ks krajových, 39 ks větracích, hřebenáčů celkem pro všechny tři objekty 109 ks, ukončení hřebenáče nárožní dlouhé 6 ks rozdělovací...
Další 4 poptávky

Související témata

Co potřebujete vyřešit? Např. Rekonstrukce střechy...
-

Nová poptávka

Předmět zadání*
Popis zadání*
PSČ zakázky*
Telefon*
Telefon je třeba pro ověření poptávky. Nebude zveřejněn.
*
Vložit přílohy Vložit přílohy více souborů označíte pomocí Shift nebo Ctrl + kliknutí

Max 25 příloh.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou: *

NEZÁVAZNÁ
A ZDARMA

Další informace

775 910 028

Potřebujete poradit?
Zavolejte nám v
po-pá 9-16h.

Poptávka není závazná, nemusíte si žádnou z nabídek vybrat. A nic u nás neplatíte. Jediné, co od vás očekáváme je komunikace s námi o stavu poptávky.

Snažíme pro vás sehnat ty nejlepší nabídky a abychom společně uspěli, potřebujeme vědět, zda chcete další nabídky, nebo zda a koho jste si již vybrali. Není to nic složitého, stačí jedním kliknutím odpovídat na občasné dotazy mailem.

Těšíme se na spolupráci.

Časté otázky:

Které firmy dostanou můj kontakt? Jsou mé kontakty vidět veřejně?

Váš telefon ani e-mail nezveřejňujeme. Ani firmy jej s vaší poptávkou nedostanou, abyste měli kontrolu, kdo se s vámi může spojit. Od firem dostanete nabídku a pokud vás zaujme, jedním kliknutím si s firmou kontakty vyměníte a můžete se domluvit dál např. telefonicky nebo mailem.

Jak budu dostávat nabídky a za jak dlouho přijdou?

Nabídky vám přijdou mailem. Většinou dostanete první nabídku do 48 hodin, často však dorazí již během 24 hodin (v prac. dny). Pokud potřebujete něco urgentně, uveďte to prosím v popisu poptávky.

Co bude s poptávkou po zadání?

Poptávka bude schválena naším administrátorem. Pokud bude něco potřeba, bude vás kontaktovat. Schvalování probíhá v pracovní dny, o víkendu prosíme o strpení.

Proč nevidím schválenou poptávku na hlavní stránce mezi poptávkami?

Po schválení oslovujeme firmy postupně podle hodnocení. Chceme, abyste dostali především nabídky od vybraných firem, které jsou adresně osloveny, ne od firem, které právě přijdou na náš web.

K čemu jsou dobré přílohy?

K přiložení plánů (např. u staveb a rekonstrukcí), náčrtů představ (např. u nábytku), fotek stávajícího stavu (např. foto poškozené střechy) nebo příkladů cílového stavu (jaký zahradní altán si představujete). Čím je zadání konkrétnější, tím konkrétnější jsou i nabídky. Ušetří vám to čas při komunikaci s firmami a zvýší jejich zájem o danou zakázku.